KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14499294
nr 1449 9294
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige, tillskriven. Seans. Ej signerad, intyg a tergo Carl Deelsbo. AKvarell, 23x29 cm, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:43:55
18/2 17:08:28
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund